Ремонт вантажних авто у Дніпрі

СТО тирів у Дніпрі

Наша компанія займається технічним обслуговуванням вантажних автомобілів європейського виробництва понад 15 років.
Раніше наші сервісні станції називалися ТІР Сервіс або TIR Service.СТО тирів у Дніпрі
Мета наших станцій - виконувати якісні послуги:
- з ремонту вантажних авто DAF, MAN, VOLVO, RENAULT, MB,
- з ремонту гальмівних систем KNORR, WABCO та усувати несправність.
Але через кілька років ми зрозуміли, що можемо більше і наші клієнти нам за це неодноразово дякували. Адже вирішити одразу в одному СТО всі питання щодо технічного стану автомобіля, допомагає економити і час та гроші, а ще й дає гарантії на роботи. Оскільки у перевірених фахівців на наших СТО є вся необхідна діагностика, що дозволяє нам ефективно та швидко вирішити питання з несправністю.
Нещодавно ми змінили назву нашої юридичної особи і стали Тір Сервіс Дніпро.

На сьогодні основний список виконуваних нами ремонтних та діагностичних робіт на наших Станціях Технічного Обслуговування ТСД / Тир Сервіс Дніпро можна переглянути за посиланням http://tir-service.com.ua
Звертайте увагу на те, що в наших СТО на лівому березі представлені не всі можливості технічного обслуговування: послуги в кожному сервісі:
Ремонт вантажних авто у Дніпрі лівий берег
Ремонт вантажних авто у Дніпрі правий берег

Оскільки ремонт вантажних авто в Дніпрі для нас є не тільки відповідальною працею, а й важливою та цікавою діяльністю, ми готові братися за нестандартні рішення, а також виїжджати з технічною допомогою на дорогу, де у Вас сталася поломка чи несправність!

За вашим дзвінком ми готові відреагувати відразу ж, якщо Ви зателефонували у робочий час наших СТО.
Якщо Ви потребуєте допомоги, але зараз ніч чи пізній вечір або ранній ранок, рекомендуємо дочекатися робочого часу:
Пн.- Пт. - з 09:00 до 18:00
Субота - ЗА ДОГОВІРНОЮ
Неділя - ВИХІДНИЙ

У будь-якому випадку Ви можете спланувати заїзд до нас на СТО, якщо знаєте, що з автомобілем щось не так, навіть якщо він ще їде. Краще попередити проблему за 30 хвилин вирішивши її на СТО, ніж боротися вже з самою несправністю, що може вимагати як додатковий пошук та придбання запасних частин, а також триваліший ремонт за часом у цілому.

Кваліфікація наших фахівців СТО знаходиться на високому рівні, а ціни конкурентні. Завдяки професіоналізму, злагодженості роботи та досвіду нашого персоналу, клієнти СТО ТСД економлять час і найчастіше можуть планувати подальший шлях.

Наше завдання не просто виявити проблему і постаратися її вирішити, а знайти рішення, яке дасть можливість водієві без побоювання їхати в далеку дорогу, розуміючи, що поломка усунена.
Але, звичайно, дуже часто самі далекобійники не готові приймати на себе фінансові питання щодо ремонту вантажного автомобіля, а керівники транспортної компанії затягують із оплатою послуг, що призводить до інших рішень, але вони в будь-якому випадку взаємні.

Завжди готові робити якісно та швидко, постали питання, звертайтеся!

Компанія ТОВ Тір Сервіс Дніпро (або ТІР Сервіс, або скорочено ТСД) надає послуги ремонту та обслуговування вантажних авто європейського виробництва: Man, Daf, Sсania, Mercedes, Renault, Volvo.
Надання послуг можливе як на лівому березі, так і на правому березі Дніпра у місті Дніпропетровську.

Якщо ваша несправність не дозволяє дістатися до нашого СТО, можна замовити послугу допомоги на дорозі.

Локації сервісів вантажних авто у Дніпрі

 

Сервіс Дніпро правий берег

Сервісне обслуговування вантажних автомобілів у Дніпропетровську на правому березі знаходиться за адресою вул. Орловська 21; Координати 48.466244,34.988868

докладніше »

Сервіс Дніпро лівий берег

Сервісне обслуговування вантажних автомобілів у Дніпропетровську на лівому березі знаходиться за адресою вул. Берегова 200; Координати 48.505540,34.996010

докладніше »