Заміна рмк шворня вантажних авто у Дніпрі

Насамперед давайте розберемося що таке шкворень вантажівки, оскільки слово це не особливо популярне. Отже, шкворневий палець або шкворень - це стрижень шарніра поворотного з'єднання. Він застосовується для з'єднання балки моста або стійок при незалежній підвісці з поворотними кулаками, що несуть цапфи передніх коліс. Цей вузол встановлюється на валу керма і який вже давно зарекомендував себе досить простий і надійний механізм. У ньому, за допомогою шарнірів, колеса повертаються у певному діапазоні. Такі шкворні використовуються не тільки у вантажних автомобілях, але також широко використовуються у тракторів та іншої техніки підвищеної прохідності.

Шкворень вантажного автомобіля

Як відомо, ресурси запчастин для однієї і тієї ж моделі вантажівки можуть сильно відрізнятися і шкворня тут не виняток, і, відповідно, є моменти, що негативно впливають на термін його служби:

  • підшипники сильно зношені, опорні втулки вийшли з ладу;
  • надмірне навантаження на вузол;
  • експлуатація техніки в особливо складних умовах, наприклад, якості дорожнього покриття залишає бажати кращого;
  • відсутність мастила та нехтування необхідністю регламентного обслуговування;
  • відсутність балансування коліс або регламентної перевірки;
  • установка ненадійних запчастин від сумнівних виробників.

Як визначити зношений шворень?

Досвідчений водій вже в дорозі зможе визначити, що автомобілю потрібна ретельна діагностика. Зношений шворень видає характерний звук при проїзді нерівностей, а кермо може підстрибувати в цей момент, і для здійснення маневру з'являється необхідність докладати більше зусиль для цього, ніж раніше.

Вирішення цієї проблеми звичайно є. Усунути цю несправність можна ремкомплектом шворні, за допомогою якого можна відновити повну працездатність вузла. А у нас є все необхідне для того, щоб наші спеціалісти змогли зробити кваліфікований ремонт. Ми якісно та швидко робимо заміну рмк шкворня вантажних автомобілів європейського виробництва: Renault, Scania, Mercedes, Volvo, Man, DAF.

Наші сервісні центри працюють на лівому та правому березі м. Дніпро.

У нас працюють досвідчені менеджери, які точно знають, що підійде саме вашій вантажівці, оскільки наші TIR сервіси одні з найкращих у місті. Сподіваємось, що ви станете нашими постійними клієнтами.

Локації сервісів вантажних авто у Дніпрі

 

Сервіс Дніпро правий берег

Сервісне обслуговування вантажних автомобілів у Дніпропетровську на правому березі знаходиться за адресою вул. Орловська 21; Координати 48.466244,34.988868

докладніше »

Сервіс Дніпро лівий берег

Сервісне обслуговування вантажних автомобілів у Дніпропетровську на лівому березі знаходиться за адресою вул. Берегова 200; Координати 48.505540,34.996010

докладніше »