Ремонт причепів та напівпричепів вантажних авто

Часто ТІрівські авто використовують при перевезенні вантажів автопоїзда, які не можуть існувати без напівпричепів та причепів. Використання причепа можливе завдяки спеціальному сполучному   пристрою, що забезпечує зчеплення з тягачом, при цьому корисне навантаження причепа не передається буксируючого тягача.

Своєчасна доставка вантажів у повному обсязі потребує збільшення вантажопідйомності або місткості транспортних засобів. Адже більш як половина всіх вантажів доставляються саме автотранспортом. Тому причепи, напівпричепи та тягачі – Досить популярна добавка до вантажного транспорту. І як всяка техніка вони вимагають догляду, обслуговування та ремонту. У нас такий ремонт можливий за такими напрямками:

 • Ремонт осей;ремонт причепа та напівпричепа в Дніпрі
 • Ремонт ходової частини причепа;
 • Ремонт дискових та барабанних гальм;
 • Ремонт сідельної та зчіпної системи;
 • Реставрація підлоги;
 • Виконання узгодження гальмівних систем причепа або напівпричепа та тягача;
 • Діагностика та регулювання співвісності;
 • Програмування та діагностика електроблоків гальмівної системи.

Ремонт вантажних авто у Дніпрі, а також ремонт легкових авто ми виробляємо якісно та зі знанням справи, тому, рекомендуємо не тягнути з діагностикою.

Напівпричепи та причепи вантажних автомобілів потребують техогляду та діагностики свого технічного стану не менше, ніж сама вантажівка, адже краще замінити зношені елементи заздалегідь, ніж зіткнутися з проблемою у поїздці з вантажем.

Розглядаючи напівпричіп, механічні властивості - це рівномірний розподіл навантаження як на його колісні осі, так і передача частини навантажень на сідельну частину тягача.
За своїми відмінностями європейських марок напівпричепи та причепи мають велику різноманітність залежно від виробника: Man, Daf, Sсania, Mercedes, Renault та Volvo. Звичайно важливо розрізняти різновиди причепів і напівпричепів за особливостями вантажів, що перевозяться, і специфіки самої перевезення.
Часто збереження вантажу забезпечується потрібним температурним режимом або належним режимом. функціонуванням усіх частин транспортного засобу, у тому числі напівпричепів та причепів.  Адже   без якісного сервісного обслуговування та постійних профілактичних робіт, що проводяться у нас на СТО ТСД у Дніпрі, не можливо підтримати всі необхідні функції причепа або напівпричепа вантажного; автомобіля. Будь-яка несправність може спричинити не тільки пошкодження вантажу, а й спричинити дорожньо-транспортну пригоду.
Перерахуємо деякі несправності, характерні для всіх типів причепів та напівпричепів європейських автомобілів, а також способи їх усунення на нашому СТО ТОРів, що впливають на безпеку водія, вантажів та інших учасників дорожнього руху.

Ознаками несправності:

 • втрата поздовжньої стійкості напівпричепа;
 • односторонній відхід під час руху;
 • поява непередбаченого технічними характеристиками виляння;
 • специфічні скрипи та шуми в осі при поворотах;
 • порушення в роботі гальмівної системи;
 • присутність значних вертикальних коливань причепа під час пересування у незавантаженому стані. Це найчастіше свідчить про необхідність ремонту ходової, підвіски або заміни амортизаторів вантажівок.

Якщо Ви помічаєте у свого авто такі ознаки, слід неодмінно звернутися до СТО за діагностикою, щоб точно встановити причини поломки та зробити її усунення.
ТСД у Дніпрі, це СТО, які працюють у місті Дніпропетровську, як на лівому, так і на правому березі Дніпра. Наш автосервіс, здійснює комплексний ремонт вантажівок та їх агрегатів, причепів та напівпричепів, продаж запчастин, та повний сервіс діагностики та ремонту.
Так само ми нарощуємо фахівців для ремонту легкових автомобілів в Дніпрі, що дає можливість нам уже більше року виконувати ремонти і для легкових автомбілів, господарі яких звертаються до нас із різними поломками.

Локації сервісів вантажних авто у Дніпрі

 

Сервіс Дніпро правий берег

Сервісне обслуговування вантажних автомобілів у Дніпропетровську на правому березі знаходиться за адресою вул. Орловська 21; Координати 48.466244,34.988868

докладніше »

Сервіс Дніпро лівий берег

Сервісне обслуговування вантажних автомобілів у Дніпропетровську на лівому березі знаходиться за адресою вул. Берегова 200; Координати 48.505540,34.996010

докладніше »