Зварювальні роботи для вантажних авто в Дніпрі

ТОВ «Тир Сервіс Дніпро» виконує весь комплекс робіт зі зварювання, без чого іноді ремонт вантажного автомобіля не буде завершено. Наші спеціалісти досить досвідчені у виконанні зварювальних робіт будь-якого ступеня складності. Це дає можливість виконувати ремонтно-відновлювальні роботи, вміло, якісно та досить швидко. А тріщини та пошкодження рами, шасі та кузова вантажного автомобіля – справа не рідкісна. Ці конструкції працюють під високими навантаженнями і з кожним роком експлуатації автомобіля все більш схильні до поломок. Одна з причин – корозія металу, що особливо погіршується з часом та із застосуванням спеціальних складів для обробки дорожніх покриттів у зимову пору року.

Зварювальні роботи зазвичай застосовують у тих випадках, коли невигідно замінювати великогабаритний вузол або деталь автомобіля, фінансово не економічно, і коли є можливим усунути поломку або механічний злам, розлам деталі за допомогою зварювального з'єднання або наплавлення металу. Зварювальні роботи стали дуже популярними, тому що їх застосовують практично завжди, адже ця поломка однозначно одна з поширених: наприклад, відновлення відламаного кронштейна корпусу картера редуктора або серйозні зварювальні роботи причепів при їхньому капітальному ремонті. Також СТО ТСД, ТОВ виконує зварювання паливних баків, кузова та рам, радіаторів, причепів, глушників та інших деталей та частин вантажного авто. Але просимо спочатку телефонувати нашим співробітникам і домовлятися на час і місце (лівий берег Дніпра чи правий), щоб ви розуміли, коли вам зварювальник може приділити увагу.

Ремонт вантажних авто в Дніпрі, а також ремонт легкових авто ми виробляємо якісно і зі знанням справи, тому разом зі зварювальними роботами, якщо буде час і можливість, а також відповідний спеціаліст, може бути виконана і заміна запчастин, звичайно якщо в цьому є необхідність. Зварювання частин кабіни і рами вважається однією з важливих робіт при серйозних пошкодженнях автомобіля, і дають підстави робити ремонт, але з акцентом на якість застосовуваного обладнання і навичок фахівця. Робота фахівців СТО якісно позначиться не лише на візуальній частині, а й забезпечить безпеку руху.

Зварювальні роботи також ефективні, при з'єднанні різних сплавів і відновленні пошкоджених металевих конструкцій.

Найчастіше  у подібних випадках при ремонті вантажівок можуть знадобитися зварювальні роботи: Зварювальні роботи СТО в Дніпрі

  •     Для усунення вибоїн, тріщин, різних руйнувань, і у разі корозії металів запчастини;
  •     Відновлення після різних аварійних руйнувань;
  •     Відтворення потрібних геометричних розмірів відповідних деталей, у яких відбулися сколи чи тріщини.

Зварювання виконується одним із двох прийнятних методів: зварювання аргоном або професійним напівавтоматичним приладом. Для аргонодугового зварювання потрібен аргоновий газ та вольфрамовий електрод. Середовище інертного газу дає добрий результат, а саме: чудова якість зварювання, точність шва, виключення контакту металу та зовнішнього середовища; зниження пористості шва, попередження утворення мікротріщин; зниження включення складових неметалевого характеру; вплив високого температурного середовища поширюється лише точково, на певне місце, що запобігає спотворенню деталей загалом.

Зварювання напівавтоматичним приладом популярне при ремонті та переобладнанні вантажних машин, причепів/напівпричепів, великої спеціалізованої техніки. Співробітник нашого сервісу, проаналізувавши проблему, визначить необхідний режим зварювання:

  • на змінному або постійному струмі;
  • у стандартному або імпульсному режимі.

Часто ми радимо проводити діагностику вашого ТІРу щоб зрозуміти всі несправності автомобіля і, при необхідності надати все, щоб у стислий термін були вирішені всі поломки та проблеми в роботі авто. Вище ми писали, що запчастини ми зможемо замінити, але за умови їх наявності чи розуміння, що ми маємо кілька днів для замовлення потрібної запчастини. На ваш вибір ми встановимо заводські оригінальні або ліцензійні, які відповідають нормам і стандартам.
Кожне наше СТО ТСД виконує зварювальні роботи будь-якої складності для   вантажних автомобілів європейського виробництва: Man, Daf, Sсania, Mercedes, Renault та Volvo.
Наші СТО працюють у місті Дніпропетровську, як на лівому, так і на правому березі Дніпра.

Локації сервісів вантажних авто у Дніпрі

 

Сервіс Дніпро правий берег

Сервісне обслуговування вантажних автомобілів у Дніпропетровську на правому березі знаходиться за адресою вул. Орловська 21; Координати 48.466244,34.988868

докладніше »

Сервіс Дніпро лівий берег

Сервісне обслуговування вантажних автомобілів у Дніпропетровську на лівому березі знаходиться за адресою вул. Берегова 200; Координати 48.505540,34.996010

докладніше »